21 Cze

Budżet partycypacyjny

Do 30 czerwca 2018 r. trwa głosowanie na projekty zgłoszone w budżecie partycypacyjnym na 2019 rok. Wspólnie mogą Państwo decydować, na co zostaną wydane pieniądze z budżetu Dzielnicy Bielany.

Zachęcamy do oddawania głosów na projekt nr 3 w rejonie Wawrzyszewa zgłoszony przez Panią Iwonę Jaroszkiewicz. Projekt obejmuje doposażenie placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 370, ul. Tołstoja 2. Zakłada m.in. zainstalowanie 7,5 metrowej pajęczyny, huśtawki gniazda czy szerokiego walca do biegania dla dzieci.

Głosować można całymi rodzinami, papierowo, np. w Bielańskim Ośrodku Kultury na Goldoniego lub elektronicznie na stronie Budżet partycypacyjny – Warszawa.

Zagłosujmy już teraz, by inni nie wybrali za nas.