05 Maj

Konkurs o Grobie Nieznanego Żołnierza

Kilkunastu uczniów naszej szkoły brało udział w międzyszkolnym konkursie o Grobie Nieznanego Żołnierza w kategoriach: wiedzy, plastycznym i literackim. Konkurs współorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Warszawy w ramach projektu varsavianistycznego.

24 kwietnia 2018 r. nasi uczniowie wzięli udział w uroczystości zakończenia konkursu, która miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 146 na Mokotowie. Wyłoniono laureatów, wśród których znaleźli się: Wiktoria Kozdrak z 1LB w kategorii literackiej oraz Dawid Jedlinek z 7d w kategorii plastycznej. Celem konkursu było rozpowszechnianie wiedzy o symbolu narodowym jakim jest Grób Nieznanego Żołnierza w Warszawie.

Tomasz Markowski