27 Kwi

Znamy zwycięzców „Bielańskich Mądraszek” 2018

Z radością pragniemy oznajmić, że konkurs „Bielańskie Mądraszki” – edycja 2018 został rozstrzygnięty. Cieszy nas niezmiernie fakt, że popularność naszego konkursu wybiega poza granice Bielan i dociera również na Pragę Południe. Oznacza to, że czujemy się mieszkańcami stolicy, w której każda z dzielnic oferuje nam niezwykłe piękno architektury, bogactwo naturalne i zachwyca nietuzinkową historią.

Patrycja StańczykI nagroda w kategorii – „Moje Bielany” – moduł dla uczniów szkół podstawowych

Oskar Vivarelli I nagroda w kategorii – Bielańskie Mądraszki – „Moje magiczne miejsce na Bielanach” – prezentacja

Kornelia Ochocińska, Kamil Kokosza – ex aequo – II nagroda w kategorii- „Moje magiczne miejsce na Bielanach” – prezentacja

Marek Neumann I nagroda w kategorii- „Moje Bielany” – esej literacki

Paulina Król II nagroda w kategorii – „Moje Bielany”

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 15 maja (wtorek) w siedzibie naszej szkoły (ul. Tołstoja 2).

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się

15 maja 2018 roku

o godzinie 12:20

w gmachu szkoły przy ul. Tołstoja 2.