30 Paź

Konferencja nauczycieli wychowania fizycznego

Zespół Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Bielany UM st. Warszawy zorganizował
dla nauczycieli wychowania fizycznego bielańskich szkół konferencję metodyczno-szkoleniową.
Odbyła się ona w Siedlcach 26 i 27 października. Wzięli w niej również udział nauczyciele z naszej szkoły: Iwona Kołodziejak, Beata Opiela, Sylwia Zawacka.
W programie było między innymi zapoznanie się z działalnością Centrum Rekreacyjno-Sportowego, aktami prawnymi dotyczącymi krajoznawstwa i turystyki, realizacją programów sportowo-rekreacyjnych czy kalendarzem imprez sportowych, rekreacyjnych i turystycznych. Nie wszyscy pewnie wiedzą, że w naszej dzielnicy naprawdę dużo się dzieje i w dodatku wszyscy możemy mieć na to wpływ.

Były również zajęcia na pływalni z aqua fitness, z piłki nożnej z trenerem Pogoni Siedlce, z piłki ręcznej z trenerem zespołu MKS Pogoń Siedlce oraz zajęcia taneczne z finalistą You Can Dance Sebastianem Piotrowiczem.

Z nauczycielami spotkał się też zastępca Burmistrza Grzegorz Pietruczuk.

Jesteśmy bardzo zadowolone z tego, że mogłyśmy uczestniczyć w takiej konferencji. Oprócz nowo nabytej wiedzy, mogłyśmy porozmawiać z innymi nauczycielami, podzielić się doświadczeniem i informacjami. Bardzo dużo dał nam bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Dzielnicy.